خانه / خدمات / تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی

سالهاست که استفاده از توالت فرنگی در منازل مسکونی و در شهرهای بزرگ جای خود را باز کرده است. توصیه برخی از پزشکان به استفاده از توالتهای فرنگی برای افرادی که دچار کهولت سن بوده یا افرادی که دچار اختلالات و مشکلات در ناحیه لگن یا کمر می باشند سبب شده است که توالت فرنگی رایج شود.(تعمیر توالت فرنگی)

همچنین در بیمارستانها برای افرادی که تازه عمل جراحی کرده اند از این توالتها قرار داده شده است. همچنین متخصصان برای بانوان باردار جهت حفظ سلامتی ستون مهره ها و پیشگیری از کمردرد توصیه می کنند که کمتر از توالت ایرانی استفاده کنند. لذا نصب درست توالت فرنگی توسط شرکتهای با تجربه یا توسط سرویس کاران ماهر (سرویس توالت فرنگی)انجام می شود.

برخی از پزشکان معتقدند که استفاده دائمی از توالت های معمولی که در ایران رایج است در دراز مدت سبب پادرد و کمردرد می شود. همچنین این نوع از توالت ها به علت فشار ماهیچه ران به قسمت روده بزرگ و افتادن فشار روی پای چپ، و نیز فشار به روده بزرگ و قسمت سیگموئید سبب تخلیه سریع بدن می شود. این تخلیه بر روی مثانه نیز فشار می آورد. در توالت آسیایی به علت نشستن فرد به صورت چُمباتمه سبب تخلیه آسان و کامل روده ها شده و میزان باقی ماندن مدفوع به حداقل می رسد.

باقی ماندن زیاد مدفوع سبب آسیب روده و آپاندیسیت می شود. پزشکان توصیه می کنند که به صورت ترکیبی از هر دونوع توالت آسیایی و فرنگی استفاده شود و این مساله برای سالمندان و افرادی که دچار تکرر ادرار می باشند بیشتر توصیه می گردد.

سرویس توالت فرنگی
سرویس توالت فرنگی

بعد از نصب توالت فرنگی بایستی حتما درب توالت فرنگی همیشه بسته باشد و سیفون کشیده شود تا سموم و بخارات آن خارج نگردد. تمیز کردن مرتب توالت فرنگی با شوینده های استاندارد خطر ابتلا به التهابات پوستی ران و باسن را به حداقل می رساند. در توالتهای فرنگی که درمکان های عمومی(مثل بیمارستان، دانشگاه، ورزشگاه و …) وجود دارند بهتر است از دستمال کاغذی مخصوص نشیمنگاه استفاده شود.

در خصوص نصب توالتهای فرنگی بایستی به نکات زیر توجه جدی شود، هرچند که میتوانید در این زمینه از تجربیات کارشناسان شرکت پیشرو استفاده نمائید.

  • در خصوص خرید توالت فرنگی باید دقت کنید که آکس لوله خروجی فاضلاب چه فاصله ای از دیوار داشته و اندازه آن در چه حد می باشد؟ دانستن این دو عدد میتواند در انتخاب نوع توالت فرنگی به شما کند و ازخرید اتصالات مازاد جلوگیری شود.
  • کاسه توالت روی حلقه مومی قرار داده می شود.
  • سعی کنید که توالت فرنگی به زمین پیچ نگردد و ترجیحا از چسبهایی همانند آکواریوم استفاده شود تا در سرویس توالت فرنگی دچار مشکل نشوید.
  • درزگیری توالت و سرامیک های کف دستشویی را جدی بگیرید.
  • در صورتیکه سابقه نصب توالت فرنگی ندارید این کار را به تکنسینهای شرکت تخلیه چاه ولوله بازکنی پیشرو بسپارید.
  • در صورتیکه میخواهید توالت آسیایی را به توالت فرنگی تغییر دهید باید بدانید که توالت های آسیایی در زیر خود شترگلوئی دارند که مانع از ایجاد بوی بد فاضلاب داخل توالت می شوند. به هنگام نصب توالت فرنگی بایستی شترگلو برداشته و به جای آن از دو عدد زانویی ۴۵ درجه استفاده کنید.

تعمیر توالت فرنگی و رفع گرفتگی آن

میزان خرابی توالتهای فرنگی نسبت به توالتهای معمولی بیشتر می باشد. به هنگامی که توالت فرنگی دچار مشکل می شود حتما از تکنسینهای با تجربه برای رفع مشکل، تعمیر توالت فرنگی، رفع گرفتگی آن استفاده کنید. بیشترین مشکلات در توالتهای فرنگی در اثر افتادن اجسام خارجی مثل سکه فلزی، موبایل، دستمال کاغذی، دسته کلید، و …. به داخل آن می باشد.

توالت فرنگی
توالت فرنگی

عمل نکردن سیفون توالت باعث پخش بوی بد در محیط شده و همچنین مانع از تخلیه صحیح توالت فرنگی می شود. خرابی فلوتر، خرابی پمپ تخلیه، کم بودن میزان اب داخل تانک فرنگی، خرابی پیچها و اتصالات در زمان نصب از عوامل خرابی سیفونها می باشند. خرابی اتصالات و یا فرسودگی آنها می تواند سبب نشتی توالت فرنگی شود.

شما میتوانید برای رفع گرفتگی توالت فرنگی، سرویس کلی، نصب و تعویض کاسه فرنگی در کلیه مناطق تهران بصورت تخصصی از مشاوره رایگان کارشناسان ماهر و  مجرب این شرکت استفاده کنید. همچنین توصیه می شود که از سرویس دوره ای توالت فرنگی به صورت شش ماه یکبار استفاده کنید که مانع از گرفتگی های مکرر توالت فرنگی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.