خانه / خدمات / لایروبی چاه و افزایش کاربری آن

لایروبی چاه و افزایش کاربری آن

چرا چاه فاضلاب پس از تخلیه، در مدت کمتری پر می شود؟

لایروبی چاه : وقتی فاضلاب به درون چاه وارد می شود، چاه انباره ای از فاضلاب می شود و دیواره ها و کف چاه مواد مختلف را به خود جذب می کنند به همین دلیل پس از سال ها استفاده از چاه، فاضلاب ساختمان دیگر نفوذپذیری خود را از دست می دهد و کارایی قبل را ندارد و نیاز به تعمیر و نوسازی دارد. اما جنس خاک تنها علت پر شدن چاه نیست و دلایل دیگری نیز دارد. یکی از علت های پر شدن چاه فاضلاب  ته نشین شدن مواد زاید در کف و دیواره های چاه است که باعث عدم جذب آب می شود.

این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و … از طریق لوله های فاضلاب به درون چاه وارد شده و در کف آن ته نشین می شود یا در دیواره آن رسوب می کند. اگر این اتفاق بیافتد باید آب داخل چاه فاضلاب را تخلیه کرده و مواد زاید را از داخل آن خارج کرد این لایه ضد آب تمامی بدنه کانال چاه را می پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می شود و مسلما راه حل آن حفر چاه نو نیست.

لایروبی چاه
لایروبی چاه

لایروبی چاه و افزایش کاربری آن (کف تراشی چاه پس از تخلیه چاه)

لایروبی چاه و افزایش کاربری چاه به این نحو انجام می گیرد که که پس از تخلیه کامل چاه فردی وارد چاه شده  رسوب ها و مواد زاید دیواره ها و کف را می تراشد و آن ها را از درون  چاه خارج می کند. پس از  کف تراشی آن و همچنین لجن کشی، چاه  مانند روز اول خواهد بود و دیواره ها پس از لایروبی براحتی آب فاضلاب را جذب می کنند.

 کف تراشی چاه  نیاز به  مهارت های خاصی دارد و شما باید برای این کار از افرادی کمک بگیرید که در زمینه لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب تخصص لازم و کافی را داشته باشند تا بتوانند با ایمنی کامل چاه را لایروبی و کف تراشی کنند، متخصصین شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پیشرو پس از سالها تجربه چاه شما را به صورت کاملا حرفه ای لایروبی و کف تراشی می کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشر با مشاورین ما(رایگان) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.