خانه / خدمات / تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری با تخلیه چاه فوری

باگسترش شهرنشینی، تخلیه فاضلاب و سرویسهای بهداشتی منازل مسکونی، ادارات، سازمانها، رستورانها، مراکز تفریحی و گردشگری، یکی از خدمات کاملا ضروری در شهرها شده است به طوریکه تخلیه چاهها به روش تخلیه با استفاده از تانکرهای مکنده،  تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری تخلیه چاه با لجن کش یا کف کش، آبکش ، تخلیه فوری   و…. انجام می شود.

هر یک از این سه روش، برای اهداف و مقاصد خاصی طراحی شده است:

زمانی که نیاز به تخلیه آب چاه باشد می توان از روش تخلیه با آبکش استفاده نمود. درحالیکه اگر هدف مشتری تخلیه کامل چاه از آب، فاضلاب و سایر بقایا باشد بهترین گزینه تخلیه چاه با تانکر مکنده (تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری)خواهد بود زیراکه در این روش چیزی در چاه باقی نخواهد ماند.

همه ما می دانیم که پرشدن چاههای فاضلاب یا سرویسهای بهداشتی چقدر می تواند مشترکین و ساکنین منزل و حتی همسایگان را مورد آزار قرار دهد. پرشدن چاه فاضلاب سبب بالازدن آب چاه از توالت شده که این مساله علاوه بر ظاهر بسیار بد، سبب انتشار بوهای نامطبوع در فضای مسکونی می شود. همچنین سلامت ساکنان منزل را از نظر آلودگی به بسیاری از بیماریهای باکتریایی و انگلی به مخاطره می اندازد.

مساله دیگر همانا نمناک شدن دیوارهای اطراف سرویسهای بهداشتی، حمام، حتی اتاقهای نشیمن شده و سبب ریزش گچ، رنگ دیوارها و خرابی تزئینات روی دیوارها می شود. این مساله میتواند هزینه های زیادی را به صورت ناخواسته به ساکنان ساختمان تحمیل کند.

تخلیه چاه فاضلاب
تخلیه فاضلاب

نکاتی در مورد عمق چاه برای تخلیه چاه فوری:

یکی از نکات مهم و اطلاعاتی که لازم است مشتریان گرامی بدانند این است که عمق چاههای فاضلاب در نقاط مختلف و در ساختمانهای مختلف متفاوت می باشد و به این دلیل زمان پرشدن چاهها می تواند متفاوت باشد. هرچه چاه عمیق تر باشد زمان پر شدن چاه طولانی تر خواهد بود.

همچنین در یک شهر، بافتهای مختلفی از خاک وجود دارد که میزان جذب آب و فاضلاب در آنها متفاوت می باشد.

به طوریکه هرچقدر منطقه سنگلاخی و کوهستانی باشد میزان جذب پائین بوده و زمان پرشدن چاه سریعتر خواهد شد. مناطقی که قدرت جذب بالایی دارند گاها ۱۰ ال ۲۰ سال طول خواهد کشید که چاه پرشود.

تخلیه چاه فوری
تخلیه چاه فوری
تانکرهای ۱۰۰۰۰ لیتری:

امروزه تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری مخصوص برای تخلیه چاه با ظرفیتهای مختلف طراحی شده اند که کار تخلیه فاضلاب را بسیار راحت نموده است. این تانکرها مجهز به مکنده های خاصی هستند که با استفاده از پمپهای قوی کار مکش فاصلاب و بقایا را به درون تانکر انجام می دهند و با این تکنولوژی نیازی به استفاده از پمپ های دیگر نمی باشد.

هرچند تکنولوژی تخلیه در طی سالهای اخیر در ایران رشد قابل توجهی نموده است ولی تخلیه چاه فوری و زودهنگام فاضلاب و سرویسهای بهداشتی تنها به قدرت تانکر منحصر نشده، بلکه وجود نیروی کاردان و مجرب، مساله مهمی است که در لایروبی و پاک نمودن چاه بسیار مهم می باشد.

لایروبی چاه و پاکسازی بقایای فاضلاب با پمپ مکنده وقت گیر و هزینه بر تر از روش تخلیه آب چاه است. به طوریکه با بازکردن درب چاه به میزان نیم متر، سپس قرار دادن پمپ مکنده در داخل چاه، کار تخلیه آغاز می شود. در روش تخلیه چاه با پمپ مکنده تنها درب چاه به اندازه یک لوله باز شده و کار تخلیه آغاز می گردد بدون اینکه کمترین آلودگی در محیط اطراف پخش گردد.

زیرا که یکی از نکات مهم در تخلیه، رعایت بهداشت محل کار و ممانعت از پخش آلودگی میکروبی و شیمایی می باشد.رعایت ایمنی کارگران در زمان تخلیه چاه نکته بسیار مهمی است.توصیه می شود درحد امکان از نزدیک شدن به کارگران تخلیه چاه و ماشینهای مکنده در زمان تخلیه چاه خودداری گردد.

متخصصان توصیه میکنند به ازای دو بار تخلیه فاضلاب ، یک بار چاه مورد لایه روبی قرار گیرد تا مانع از پر شدن سریع چاه شود. زیراکه عدم لایروبی منجر به پرشدن زودهنگام چاه می شود و به این ترتیب حجم ذخیره آب و مواد درچاه بسیار کاهش می یابد. لایروبی چاه باعث کاهش هزینه تخلیه چاه در دفعات بعدی خواهد شد. در عملیات لایروبی چاه، پروسه حجیم کردن چاه، زدودن بقایای چسبیده به دیواره، کف تراشی توسط نیروهای مجرب و متخصص انجام می شود.

تانکر 10000 لیتری
تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری
شرکت پیشرو یکی از شرکتهای خوشنام، صاحب دانش بوده است. و با اتکا به تجربه مدیریتی خود و نیز استفاده از نیروهای ماهر و باتجربه و درعین رعایت خواستها و نیازمندیهای مشتری، تلاش می کند که در این کار خدماتی، مشاوری خوب، مجری منصف باشد و بتواند رضایت مشتری را جلب نماید.

شرکت پیشرو با بهره گیری از تانکرهای مکنده قوی تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری ، در طی بیست سال نشان داده است که همواره انجام کار به بهترین نحو، و کسب رضایت مشتری و مراجعه کننده گرامی را در دستور کار خود در کمترین زمان ممکن (تخلیه چاه فوری) انجام دهد. تانکرهای ده هزار لیتری در مدتی بسیار کوتاه قادر به تخلیه چاه در کمترین زمان می باشند.

این شرکت خدمات خود را در تهران و حومه به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان گرامی میتواند با مراجعه حضوری به شرکت به آدرس زیر، و یا تماس تلفنی با یکی از شماره های زیر، از خدمات این شرکت بهره مند شوند. خدمات این شرکت در تمام روزهای هفته و بدون تعطیلی به صورت شبانه روزی (تانکر ۱۰۰۰۰ لیتری) ادامه دارد.

آدرس و اطلاعات تماس شرکت پیشرو

از مشتریان گرامی درخواست می گردد در صورتیکه محل سکونت آنها به نحوی است که تردد تانکر مخصوص تخلیه فاضلاب در کوچه های آنها دشوار می باشد حتما موقع تماس، این شرکت را مطلع نموده تا به جای تانکر ده هزار لیتری از نیسان مخصوص لایروبی استفاده شود. دانستن عمق چاه، محل دقیق دهانه چاه، آخرین زمان تخلیه تعداد ورودی های چاه، و … میتواند در تصمیم گیری بهتر تکنسین های تخلیه چاه موثر باشد.

مشتریانی که برچسب های قبلی خدمات شرکت پیشرو پایپ را داشته باشند یا تاریخ تخلیه قبلی توسط این شرکت را اعلام نمایند از تخفیفات شرکت بهره مند خواهند شد. هزینه تخلیه  پس از بازدید چاه توسط تکنسین مربوطه، حجم تخلیه، و با رعایت حال مشتری و طبق عرف رایج اعلام می شود هرچند که هزینه ای بابت بازدید چاه اخذ نخواهد شد. هزینه پرداختی میتواند به صورت دستی، کارت به کارت، آنلاین صورت گیرد.

مطلب پیشنهادی

لایروبی چاه و افزایش کاربری آن

لایروبی چاه و افزایش کاربری آن

چرا چاه فاضلاب پس از تخلیه، در مدت کمتری پر می شود؟ لایروبی چاه : …

یک دیدگاه

  1. سلام ممنون از خدمات خوبتون، با راهنمایی هایی که پشت تلفن فرمودین مشکل ما حل شد، بازم ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.